ZYRTARE/ E pazakontë! Ja orari kur luhet ‘El Clasico’ e parë e këtij sezoni

0
84

“El Clasico” e parë e këtij sezoni në La Liga mes Real Madridit dhe Barcelonës do të zhvillohet në një orar jo të përshtatshëm.

Presidenti i La Ligës, Javier Tebas ka konfirmuar lajmin se “El Clasico” do të zhvillohet më 23 dhjetor në orën 13:00.

Real Madrid dhe Barcelona do të luajë në “Santiago Bernabeu” në kuadër të javës së 17 të La Ligas.

Loading...