Zbulohet lidhja e vjetër e Olti Currit me një nga banorët e ‘Big Brother’!

0
442

Mbrëmjen e djeshme startoi spektakli i ‘Big Brother Albania 9’ ku u prezantuan konkurentët që do të luajnë në çift për çmimin e madh prej 100 milionë lekësh.

Banorët do të kenë mundësinë të qëndrojnë në ekranet e shqiptarëve duke fituar famë përveç çmimit, por disa prej tyre duket se kanë patur një lloj fame para se të futeshin në lojë.

 

Në faqen tonë në Facebook ‘Xing.al’ mbërriti kjo foto që tregon opinionistin Olti Curri me Damianon, djalin nga Berati që theu i pari rregullat e ‘Big Brother’. Nuk dihet nëse të dy I lidh një miqësi apo Damiano është një fans i tij. Damiano ka qënë i njohur në rrjetet sociale pikërisht për fotot dhe videot e tij që janë shpërndarë në fan page-t shqiptare.

 

Ky është mesazhi i plot i ardhur në inbox: “Pershendetje! Sa e pashe mbreme Damianon ne BB mu kujtua qe ai ka patur foto me disa Vipa shqiptar dhe nder keta Olti Curri qe eshte dhe opinionist i BB i ka postuar te faqja e tij para nja 2 vjetesh. Nuk e di a eshte rastesi”

 

 

 

Loading...