Xheni më në fund shkon në shtëpinë e Bernardit, ja si e presin familjarët(Foto)

0
224

Ata janë një nga çiftet më të dashur edhe pas daljes së tyre nga Big Brother.Xheni dhe Benardi kanë qenë të ftuar në studion e ‘Pasdite në Top Channel’.

Ai ka ftuar partneren e tij në shtëpi duke e prezantuar me gjithë familjarët.

Xheni është shprehur shumë e lumtur për mikëpritjen që ka gjetur në familjen e Benardit.

‘Më pritën si nusen e shtëpisë’- ka thënë ajo.

Ndërkohë Xheni ka pohuar se do të prezantojë Benardin me mamin e saj e cila do të niset kastile nga Italia në fundjavë për tu njohur me partenrin e saj.

Ata pohuan se po jetojnë një romancë, për vazhdimin e së cilës nuk mund të flasin pasi nuk kanë bërë plane.

Loading...