Valon Shehu e pranon, ja çfarë ndjen për Olta Gixharin

0
2158

I ftuar këtë javë në “Thumb” ka qenë këngëtari Valon Shehu.

Ai është pyetur për lidhjen e tij aktoren Olta Gixhari, pasi kjo një histori mes tyre është komentuar gjatë. Valon Shehu ka thënë se gjërat janë zmadhuar paksa, dhe se Olta thjesht ka një simpati për të si këngëtar. Megjithatë ai ka ndihet i tërhequr nga Olta. “Sigurisht që po, kush mundet t’i thotë jo Oltës me trupin e saj me forma si shkronja ‘S’./Blitz.al

Loading...