Vajzat e Big Brotherit zhvishen, të frikshme me palat e dhjamit (Video)

0
130

​Vajzat kanë ekspozuar format e tyre trupore në oborrin e shtëpisë së Big Brother.
Pamjet që do ju shohin sytë tregojnë më së miri se çfarë bëhet me ushqimin në atë shtëpi, ku dhebati më i madh është kush hëngri më shumë e kush më pak.

Të gjitha me kile më tepër duke shpjeguar dhe një herë arsyen pse ato e kanë aq të vështirë të stërviten në mëngjes. Por të ekspozuara ndaj djellit ato nuk i kursejnë dhe bisedat mes tyre. Nuk iu ndadeht dhe Olsi i cili ka vendosur tu bëjë fresk.

Fotinia i bën një krahasim të çuditshëm Elsamedit, por më pas jep edhe një shpjegim për të.

“Ai më duket si një fëmijë i keq topolak. Kështu e imagjinoi unë”, thotë ajo.

Por Danjeli ndërhyn dhe i thotë se ka folur pa lidhje, por Fotinia e ka një shpjegim. “Ata qajnë për gjërat që duan e të tilla gjëra, kështu është edhe Elsamedi”, thotë ajo./ Gazeta Express/

LINKU I VIDEOS: https://youtu.be/Y8rDEw2JZo0

Loading...