Vajza shqiptare që u përdhunua nga Robinjo rrëfen tmerrin: Ishin gjashtë persona…

0
54

Vajza shqiptare e përdhunuar nga futbollisti i njohur brazilian, ish ylli i Milanit, Robinjo, treguar tmerrin që ka kaluar katër vite më parë.

Ajo ka treguar se natën e 22 janarit të 2013-ës është dehur dhe përdhunuar nga Robinjo dhe pesë shokët e tij.

“Kam shkuar në klub me dy miq të tjerë. Ata janë larguar kur agresorët më dehën dhe më pas unë kam humbur ndjenjat”, ka treguar shqiptarja e cila në atë kohë ishte 22-vjeçe.

Por avokatët e Robinjos i kanë mohuar akuzat duke thënë se so e çojnë çështjen në Apel.

Loading...

PËRGJIGJU