“T ë q*fsha motrën”, këngëtari shqiptar shpërthen ndaj komentuesit në Instagram live

0
105

Kastro Zizo njihet për natyrën e tij pa komplekse dhe shpërthyese, këtë e ka treguar në një bashkëbisedë me njerëzit “live” në Instagram.
Ndërsa ndodhej në shoqërinë e një vajze, Kastro u kthente përgjigje të gjithë atyre që e pyesnin, por siç ndodh rëndom një fans e shau nga nëna.

Kaq ka mjaftuar dhe këngëtari ka kaluar çdo lloj kufiri. Ai ka shpërthyer me sharje ndaj komentuesit.

Linku i videos: http://www.dailymotion.com/video/x5byq03_kastro-zizo-ofendon-komentuesin_news

Në videon e publikuar nga newsbomb.al, duket momenti shpërthyes i Kastros ndaj komentuesit.


Kastro Zizo ofendon komentuesin by newsbomb-al

Loading...