Shpërthen Morena Taraku, tregon të pasmet bombastike, “diss” Kylie Jenner-it (Foto)

0
142

Me këtë foto Morena po që i bën “diss” të pasmeve të Kylie Jenner-it…

Morena Taraku ka treguar se ka të pasme seksi. Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku tregon linjat seksi që ka, sidomos të pasmet bombastike ku mund t’ia krahasojme me se miri me të ato të Kylie Jenner-it.

Këtë foto ajo e ka bërë pas fitnesit, ku me tuta i shihen forma e të pasmeve të saj. Fotoja është pëlqyer shumë prej fansave edhe shumë e kane bërë “screenshot”. Por tani po vjen dhe vera dhe ne presim një Morenë më të nxehtë./intv.al

Se sa seksi duket ajo, këtë më së miri e tregon fotografia e mëposhtme…

Loading...