SHOKUESE/ Kei dhe Fotini në shtrat, çaste intime mes vajzave (Video)

0
315

Pak orë pas dasmës së organizuar nga ‘Big Brother’ për Ejonën dhe Ademin, dy vajzat Kei dhe Fotinia kanë filluar një bisedë ne shtrat, Fotinia i lutet Keit qe te mos ja sulmoje Danielin…nderkohe qe Kei tenton ti afrohet fytyres se Fotinise.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme…

Linku i videos: https://www.facebook.com/OltiCurrifanpage/videos/1721813987836047/

Loading...