Real Madridi po e ofron Kroosin dhe 70 milionë euro për yllin botëror

0
73

Real Madridi është i dashuruar në Paulo Dybalan.

Sulmuesi argjentinas po shihet si njëri ndër më të mirët në pozitën e tij, andaj Florentino Perez e do atë në skuadër.

Real Madridi është i gatshëm që të bëjë çmenduri për transferimin e Dybalas në verën e ardhshme në “Santiago Bernabeu”, përcjell ORAinfo.

Klubi madrilen është i gatshëm që të ofroj 70 milionë euro dhe Toni Kroosin për transferimin e sulmuesit argjnetinas.

Një ofertë kaq e majme, vëëhtirë se do të mund të refuzohet nga Juventusi./ORAinfo/

Loading...

PËRGJIGJU