PËRFUNDIMTARE: Sturridge në janar te Milani

0
64

Daniel Sturridge po e kërkon largimin nga Liverpooli.

Sumuesi anglez në këto dy sezonet e fundit nuk po luan standard, pasi Klopp po e preferon në sulm treshen, Mane, Firmino, Coutinho dhe tani Salah.

Kështu, Sturridge po kërkohet nga Milani, që shpreson t’i marr shërbimet e tij qysh në afatin e janarit, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi anglez mund të transferohet te rosonerët për një shumë rreth 40 milionë eurosh, pasi Liverpooli nuk do ta lejoj largimin e tij nën këtë shumë./ORAinfo/

Loading...

PËRGJIGJU