Nuk ka më paqe…! Fjorentina dhe Olsi janë zyrtarisht në sherr

0
199

Olsi dhe Fjorentina ishin një nga çiftet më të komentuara gjatë kohës që ishin bashkë.

Por edhe tani pas ndarjes postimet për njëri-tjetrin e kunjat nuk i kursejnë. Prej disa ditësh Olsi poston foto teksa mbulon fytyrën me duar duke e kthyer këtë në trend edhe për fansat e tij.

Pas shumë fotove të Olsit me dorën në fytyrë, Fjorentina ka bërë një postim ku sipas saj Olsi i ka vjedhur idenë, pasi ka qenë ajo e para që bënte foto të tilla. “Kthim pas 1 vit para kur unë dhe çita ime luanim me dorën njerëzit se dinin ça ishte”, shkruan Fjorentina. Ndërsa në koment shkruan: “Kujt t’i djegë le ta mbajë”.

Pas saj ka reaguar edhe Olsi i cili ka postuar një foto të tijën ku shkruan se i ka dhënë buzëqeshje disa njerëzve më shumë seç duhet dhe jo të gjithë meritojnë buzëqeshjen e tij prandaj ai vendos dorën para fytyrës.

“Shume me pyesin pse dora para te fytyra… Kam kaluar shum gjera ne jete dhe me shume jam zhgenjyer se sa m’kane bere te lumtur… arsyeja… sepse i kam dhene buzeqeshje disa njerezve me shume sec duhet… sekreti i dores para eshte se Jo te gjithe meritojne buzeqeshjen time dhe jo gjithmone disa njerez nuk marrin ate qe meritojne sepse meritojne me shume. Shume shpejt vazhdon Projekti Im i Ri”, shkruan Olsi./xing.al

Loading...