Nuk e pranojnë, por moderatorja shqiptare dhe këngëtari kapen ‘mat’

0
131

Ata janë dy nga personazhet më të dashur shqiptar, por kur bëhet fjalë për marrëdhënien që kanë bashkë, ata nuk e kanë pranuar asnjëherë që janë bashkë, por as e kanë specifikuar që janë vetëm shok.

Reperi Gjiko madje në një intervistë tha se moderatorja më seksi sipas tij është Elita Rudi. Të dy janë kapur ‘mat’ në një kinema sëbashku ku reperi është tejet i kujdesshëm për shoqëruesen e tij dhe po i jep asaj kokoshka. Të dy duken shumë të qeshur dhe që po e shijojnë në maksimum praninë e njeri-tjetrit, si miq ose si partner…

Loading...