Nëse ju shkruan kjo grua dhe kërkon të martohet me ju, mos u mashtroni, ja çka i ka bërë një burri

0
78

Një 40-vjeçar është mashtruar nga një vajzë e re nga Ukraina të cilën e kishte njohur në rrjete sociale.

Britaniku ka rrëfyer për një media vendase se vajza me emrin Olga Marchenko, i kishte kërkuar 1600 euro duke i thënë se i duhesh i për të mbërritur në Britani.

Por pasi e ka pritur për orë të tëra në aeroport, ajo nuk është shfaqur kurrë duke shkëputur çdo kontakt me të.

Colin është shprehur se ndihej keq pasi ajo e dinte fare mirë se me sa vështirësi i kishte nxjerrë ato para pasi ishte një punëtor i thjeshtë.

“Ajo më premtoi që do martoheshim bashkë”, thotë ai ndër të tjera duke i bërë thirrje policisë për ta arrestuar.

Loading...