Na duket neve apo ky stilist guxon ‘pak si shumë’ duke prekur në vende intime vajzat e njohura shqiptare? (Foto)

0
85

Ok, në rregull, të gjithë e dimë se sa djalë i shoqërueshëm dhe sportiv është stilisti Niko Komani dhe nuk kemi pse hapim shumë panik.

Nëse do t’i hidhni një sy profilit të tij në Instagram do të vëreni dy postime disi të sikletshme. Në njërën, Niko prek vithet e këngëtares Beatrix Ramosaj dhe në tjetrin gjoksin e moderatores Sara Kolami. Të dyja vajzat i besojnë Nikos imazhin e tyre në shumë dalje publike dhe e dimë mirë se kanë marrëdhënie të shkëlqyera me njëri tjetrin, por sërish: “si shumë të gjata i paska duart ky Niko!” (do thoshte teto Ollga në filmin e njohur shqiptar) ndërkohë që këtij të fundit nuk ja ndjen fare dhe vazhdon të jetë shumë tip!

Publikut i pëlejnë personazhet ‘crazy’, kjo është pak por e sigurtë. /Blitz.al/

Loading...