Mustafi e Granit Xhaka emocionojnë të gjithë shqiptarët me gjestin e tyre

0
72

Lojtarët shqiptarë të klubit londinez Arsenal, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, kanë uruar për Festën e Flamurit përmes një statusi në rrjetin social Facebook.

Në llogarinë zyrtare të Xhakës, dyshja i ka uruar të gjithë shqiptarët për Ditën e Flamurit.

Xhaka i ka bashkëngjitur urimit një fotografi me Mustafin, në të cilën ata shihen duke e bërë shqiponjën.

Ju urojmë të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen, Gëzuar ditën e FLAMURIT. #pavarsia #Shqiperia #kuqezi @shkodranmustafi”, ka shkruar Xhaka.

Loading...