Mos e beso po deshe…! Damiano kthehet në Big Brother këtë të shtunë (Foto)

0
146

Damiano Agalliu, tashmë një nga ish banorët më të rinj të Big Brother ka surprizuar me këtë njoftim të tij.
Dalja e tij nga Big Brother ishte e bujshme. Shkeljet flagrante të tij dhe përfolja e seriozitetti të formatitit, detyruan produksionin të përjashtonte një nga çiftet më të përfolur.

Kërkoj të rifutem vetëm 24 orë. Do bëj lojë sa për 3 muaj, pastaj do dal vetë”, duke e shoqëruar me disa ikona të qeshurash.

Mos harroni. Të shtunën do e ndjekim live nga Insta im bashkë me ju Big Brother. Sigurisht ne Mela, Mela ngrohtë e ngrohtë”, ka shkruar ai në postimet e tij në Instastory.

Kjo është thjesht një kërkesë e tij që dyshohet shumë të merret parasysh nga Big Brother.

Dalja e tij u cilësusua si një padrejtësi nga opinionisti Olti Curri, i cili tha se nëse produksioni nuk mund të kujdeset për një banor në izolim të mos e nxjerrë jashtë për shkelj. / Gazeta Express/

Loading...