Lezhjana 24-vjeçare ‘kap’ biznesmenin 51 vjeçar: Pas seksit donte…

0
86

Pasi ka zënë të dashur një burrë të martuar dhe me pozitë, një vajzë nga Lezha pretendon se ka gjetur lumturinë.

Ajo ka rrëfyer historinë e saj për “ShkodraNews” dhe ka lënë me “gojëhapur” lexuesit në rrjete sociale.

“I dashuri im është më i miri në botë. Ai është i martuar me letra, por më betohet që më gruan rri veç për hatër të fëmijëve dhe se ajo kujdeset për babën e sëmurë që kanë në shtëpi.

Jam 24 vjeçe, ai është 51 vjeç, por si jep hiq. Djalë i ri duket krejt. Nejse kjo ka pak rëndësi, se më shumë vlerësoj meshkujt e pjekur se këta aventurierët e moshës time.
Jam lidh me të kur nisa të punoja me të në biznesin e tij. Sa kisha kry shkollën e lartë.

Aty ai çdo mëngjes më qeshte e më blinte edhe briosh.

Pastaj nisëm duke folur në Facebook gjatë orarit të punës, sa punën e linim krejt. Derisa një ditë për ditëlindjen time me fton për një kafe dhe ikim në Shëngjin. Aty bëmë dhe dashuri për herë të parë. Kisha pas një lidhje, por i dashuri tha që s’e ka problem që s’isha e virgjër. Prej asaj dite jemi të pandarë, përveç fundjavave që ai rri më fëmijët.
Në fundjavë më jep lek sa të dua e dal e qerasi mamin ose shoqet.

Më plotëson çdo tekë, por në shtrat nuk më pëlqen shumë.

I dashuri i parë ishte i papamë. Ky lodhet shpejt dhe e zë gjumi më pas direkt. As nuk më flet, as hiq.

Nuk e di, por e dua dhe them do e kaloj këtë problem. Dashuria mbi gjithçka apo jo? FLM”, shkruan ajo

Loading...