Lajmi i madh për Hysajn disa orë para ndeshjes së ‘jetës’ në Champions

0
37

Sot në orën 20:45 Napoli do të luajë shansin e fundit për kualifikim pasi duhet të fitojë patjetër në transfertën kundër Feyenoord të vlefshme për Champions League.

Në ndeshjen e fundit për fazën e grupeve napolitanët duhet të marrin 3 pikë dhe më pas të shpresojnë që Manchester City të fitojë ndaj Shakhtar Donetskut.

“Calciomercato.com” ka zbuluar formacionet e mundshme të dy skuadrave ku ajo që bie në sy Hysaj do të luajë si titullar në ndeshjen vendimtare të Napolit.

Loading...

PËRGJIGJU