Kush del sot nga Big Brother?

0
197

Elisona ndodhej në të njëjtën tavolinë kur Lupçe i thotë Elsamedit dhe Donaldit se sipas tij, Ambra shpëton dhe beteja për të qëndruar është mes tyre.

Ajo nuk ndan të njëjtin mendim me Lupçen.

“E kam menduar që ti me Ambrën do jeni kokë më kokë dhe do të dalë Ambra”, thotë ajo.

Elsamedi reagon duke thënë se ai asnjëherë nuk e mendon se do të dalë.

“Unë kam shumë gjëra për të bërë, asnjëherë s’e mendoj”, këndon ai./big brother

Loading...