Jeta private e Getoar Selimit, këto FOTO të babait të tij nuk i keni parë asnjëherë

0
86

Jeta profesionale dhe ajo Getoar Selimi ka qenë dhe vazhdon të jetë në fokus të mediave dhe publikut.

Emri i tij, lidhjet me femrat dhe familja janë disa prej pikave në të cilat janë ‘kapur’ gjithmonë.

Dihet që ai dhe vëllai i tij, Libri, janë rritur me nënën e tyre Florijen, pasi ajo dhe babai i Getit, Ibrahim Selimi janë ndarë, por lajmi.net merr vesh se ata gjithmonë kanë pasur kontakt.

Meqenëse dasma e Getit ishte më date 10 shtator (e diel) në interes të të gjithëve ishte, nëse ka qenë i pranishëm babai i tij.

Një foto bashkë me Marinën, ku ata vallëzonin bashkë vjehrri dhe reja ka qarkulluar nëpër media, ndërsa ne ju sjellim disa imazhe të babait të Getit, të cilat nuk i keni parë asnjëherë.

Kujtojmë se Geti kishte disa lidhje të dështuara, por para se ta takonte Marinën ishte i fejuar me një bukuroshe prishtinase me emrin Florenta Islami.

Loading...