Ja pritja e ëmbël që i bën bashkëshortja dhe djali ish kapitenit Lorik Cana

0
298

Ish kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana prej vitesh është i martuar me arkitekten italiane Monika dhe ata janë të bekuar edhe me një djalë të quajtur Bojken.

Prej disa kohësh Cana së bashku me familjen e tij është zhvendosur në kryeqytet, Tiranë. Por gjatë këtyre ditëve të fundit Lorikut iu desh të largohej për disa ditë në Amerikë dhe mesa duket Monika dhe djali i tij mezi e kanë pritur momentin e kthimit në shtëpi.

Ditën e sotme ish kapiteni në rrjetin social ‘Instagram’ postoi disa fotografi nga pritja që Monika dhe Bojken kishin përgatitur për të. Në një pjesë të shtëpisë ata kishin vendosur disa tullumbace në formë zemre dhe në njërën prej tyre ishte shkruajtur “Mirëserdhe në shtëpi Babi” /revistawho.com

Loading...