Inter shumë pranë Agueros…?!

0
151

Inter është duke bërë gati një ofertë për ta transferuar sulmuesin e Manchester City, Sergio Aguero, gjatë verës.

Argjentinasi u la në bankë në fitoren e Citizens ndaj West Ham dhe Inter shpreson që ta bindë argjentinasin të kalojë në Serie A.

Loading...