Françeska kapet ‘mat’ me biznesmenin në poza të nxehta në plazh

0
171

Disa ditë më parë mediat rozë u pushtuan nga lajmi se ish-banorja e ‘Big Brother’ Françeska Jaçe ishte në një lidhje të re me djalin e biznesmenit, Andi Geci. Dyshimet për këtë lindën pasi ata postuan pamje të së njëjtës tavolinë në llogaritë e tyre në Instastory.

E pyetur për këtë, modelja nuk e mohoi por tha që nuk donte të fliste më për jetën private.

Ndërkohë, ditë e sotme ata jaë fotografuar në poza që zor mund të lënë hapësira se mes tyre ka vetëm miqësi. Ata janë fotografuar në Dhërmi dhe lidhja e tyre duket shumë pasionante.

Loading...