FOTO/ Xheni e BB9 bën çmenduri për Benardin!

0
56

Ata janë një nga çiftet më të dashura në Big Brother Albania 9 dhe aktualisht pjesë e spektaklit “Dance With Me”.

Gjithashtu Xheni dhe Benardi kanë treguar gjithnjë dashurinë e madhe mes tyre, e cila është vlerësuar mjaft nga ndjekësit.

Këtë herë Xheni ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën ka treguar një tatuazh të dedikuar Benardit. Përmes kësaj shenje ajo ka treguar edhe njëherë dashurinë që ka për Benardin.

Loading...