FOTO/ Si dy pika uji…! Zbulohet sozia e ‘Behlulit’, ngjashmëri është vërtetë e frikshme

0
42

Kivanç Tatlitug i njohur ndryshe si “Behlul” për rolin e tij tek telenovela “Dashuri e ndaluar”është një nga më të preferuarit e vajzave.

Me miliona fansa e me shumë role te luajtura, Kivançi është një nga aktorët më të sukseshëm në Turqi. I quajtur ndryshe si Brad Pitt i Turqisë përveç suksesit në karrierë ai konsiderohet edhe si një nga meshkujt më të bukur e më të adhuruar nga femrat.

Dhe për të gjitha vajzat që u mërzitën kur aktori u martua kemi një lajm të mirë.

Është gjetur sozia e tij dhe ngjashëmëria midis tyre është e frikshme. Bëhët fjalë për modelin dhe bloggerin amerikan Austin Lyle.Nëse i krahason dy djemtë ata janë pothuajse identik dhe vështirë se gjen ndonjë dallim kur sheh fotot e tyre.

Loading...

PËRGJIGJU