FOTO/ Reali dy super-transferime me të cilat do ta fitojë sërish Champions Leaguen

0
86

Real Madridi gjatë merkatos së verës do të bëjë dy përforcime të mëdha.
Sipas informacioneve të fundit nga “Daily Mirror”, Reali nuk ka hequr dorë nga dy yjet e Premierligës, David De Gea dhe Eden Hazard.

“Los Blancos” i kanë gati ofertat për yjet e Manchester United dhe Chelseat dhe besohet që ato do të jenë të kënaqshme për dy klubet.

De Gea prej vitesh kërkohet nga Reali, që e sheh si portier të denjë për vitet e ardhshme.

Ndërkohë, në operacionin për transferimin e belgut Hazard mund të futet edhe Alvaro Morata, i cili kërkohet me ngulm nga Antonio Conte. / lajmi.net

Loading...