FOTO/ Miss BumBum tradhton Lionel Messin, shikoni çfarë bën për Cristiano Ronaldon

0
80

Ajo njihet si Miss BumBum dhe pa dyshim se është një nga personazhet më atraktive në Amerikën latine.

Tani, Suzy Cortez thuhet se ka tradhtuar Messin, pasi ishte bërë e njohur si fansja më e zjarrtë e tij.

Sipas “The Sun”, tani ajo ka pozuar për edicionin portugez të “Playboy”, ku i ka dhënë përkrahje Cristiano Ronaldos.

Ajo ka paralajmëruar projekt të ri dhe sipas tabloidit britanik bëhet fjalë për një projekt në mbështetje të Ronaldos.

Suzy Cortez ndryshe njihet edhe si fanse edhe e Piques, të cilit nuk ka hezituar as t’i dërgojë mesazhe.

Nuk dihet si do ta presë Messi lajmin për “tradhtinë” e saj me Ronaldon.

Messi i rikthehet futbollit të luajtur sonte në mbrëmje në duelin që skuadra e tij zhvillon ndaj Juventusit në “Kamp Nou”.

Loading...