FOTO /Kush e ka nevrikosur Ardit Gjebrean? Ja çfarë ka bërë së fundmi moderatori i mirënjohur

0
136

Moderatori dhe kantautori i njohur Ardit Gjebrea i ka surpizuar të gjithë gjatë ditës së sotme. Ai ka vendosur që të fshijë nga rrjetet sociale të gjithë miqtë e tij, me përjashtim të bashkëshortes Anilës.

Ajo që bie në sy është se moderatori ka fshirë dhe djalin e tij Jonin. Akoma nuk dihet se pse moderatori ka ndërmarrë një veprim të tillë.

Loading...