FOTO/ Kjo ruse po çmend njerëzit me këmbët e saj të gjata

0
45

Njëra nga ish-miss Rusia është duke “çmendur” botën me këmbët e saj.

Përderisa ka njerëz që mallkojnë këmbët e tyre të gjata, ish-miss Rusia është falënderuese pasi është një ndër vajzat më të kërkuara, falë këmbëve të saj, të gjata dhe tejet seksi.

Volkonskaya Reshetova, është ish-miss Rusia që tani po bën bujë të madhe botërore me trupin e saj tejet të veçantë.

Loading...

PËRGJIGJU