FOTO/ E rrallë! Binjaket kërkojnë burrë që ta ndajnë bashkë. Ja kushti

0
219

Dy motra binjake ruse kanë vendosur se ka ardhur momenti që të gjejnë shpirtin e tyre binjak, por ato nuk kanë ndërmend që të ndahen nga njëra-tjetra.

Për këtë arsye vajzat 22 vjeçe kanë vendosur që edhe të marrin të njëjtin burrë.

Por ky i fundit duhet të plotësojë një kusht jetik për t’u martuar me dy motrat, Adel dhe Alina Fakhteeva, të jetë jashtëzakonisht i pasur shkruan The Sun.

Vajzat të cilat vijojnë Universitetin, janë të famshme në qytetin e tyre të lindjes, Kazan, në Rusinë qendrore, ku njihen për blogun e tyre të modës. Çdo ditë bukuroshet pozojnë, bëjnë foto dhe i postojnë në blogun e tyre.

Loading...