FOTO/ Çfarë po ndodh?! Sinan Hoxha largon familjen nga Shqipëria

0
121

Pas deklaratës së moderatorit Arjan Çani duket se edhe VIP-at e tjerë duan të largohen nga vendi.

Në një foto në Insat Story Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha ka treguar se po lënë vendin.

“Sërisht në Gjermani” shkruan ajo në një foto ku e shoqëron dhe vogëlushi i saj Ansi. Nuk dihet nëse ky është një udhëtim i shkurtër apo familja do të zhvendoset atje për gjithmonë.

Loading...