FOTO/ Bukuroshja shqiptare në krahët e Ledri Vulës

0
45

Ledri Vula është padyshim njëri ndër reperët më të famshëm në vend.

Përveç muzikës që ai bën, Ledri gjithmonë është komentuar edhe për pamjen e tij, me të cilin arriti të bëjë për vete mijëra fansa. Madje ai njihet edhe si një ndër reperët më të pëlqyer nga femrat.

Por Ledri duket se është i pëlqyer edhe nga vetë artistët e estradës.

Bëhet fjalë për Marina Farën, vajzën seksi të këngëtares së njohur Eli Fara. Marina së fundmi ka qenë në një mbrëmje ku ka performuar Ledri dhe nga aty nuk ka kaluar pa bërë një fotografi me të.

“Me me tmirin @ledrivula ?????”, kishte shkruar ajo.

Kujtojmë se Marina gjithmonë është komentuar për linjat e saj seksi.

Loading...

PËRGJIGJU