Flet Armela, tregon arsyen e ndarjes nga Damianon (Foto)

0
159

Në një lidhje live që Armela ka bërë me fansat e saj, ka shpjeguar arsyet e ndarjes me Damianon dhe ka sqaruar çdo gjë për fansat që kanë pikëpyetje,për këtë ndarje që ka ndodhur papritur shkruan Artistët Shqiptarë.

Ja deklarata e Armeles per ndarjen me Damianon në live Instagram sapo e tha.. shkruan Artistët Shqiptarë.

“Jashtë nuk janë gjërat sikur brenda në shtëpi, aty ishim bashkë kundër të gjithëve ndërsa jashtë nuk kemi shumë kohë as të kalojmë bashkë për shkak të impenjimeve dhe kjo nuk është një lojë por gjërat ose funksionojnë ose jo skemi ç’të bëjmë”, ka deklaruar Armela live në Instagram ./Artistët Shqiptarë

Loading...