Duke tentuar t’i shpëtojë arrestimit, prostituta gëlltit prezervativin (FOTO)

0
82

Duke tentuar t’i shpëtojë arrestimit nga policia, një prostitutë u detyrua të shtrihet në spital pasi gëlltiti gjithë prezervativin e klientit të saj.

48 vjeçarja vietnameze, mohoi se kishte kryer akte seksuale ndërsa policia po bastiste shtëpinë publike të qytetit Taichung në Tajvan.

Rasti kishte ndodhur në muajin mars, megjithatë mediat e huaj tashmë raportojnë se pas gëlltitjes së tërë prezervativit Dang, iu pushua frymëmarrja dhe u dehidrua në gjendje kritike.
Ndërsa si pasojë e gjendjes së tillë mjekët vazhduan t’i bëjnë një rezonancë ku dhe hasën në një mbështjellës gome në formë prezervativi.

Sipas mediave lokale, Dang dhe klienti i saj, të identifikuar vetëm si Yao, u arrestuan të dy, kur u gjetën së bashku në një dhomë në katin e pare të shtëpisë publike ndërsa në intervistimin ndaras klienti i saj pranoi se ishin ‘’në mes të marrëdhënie seksuale’’.
Ndërsa ka shumë dokumente të publikuara mbi ndikimin e gëlltitjes së prezervativit në shëndetin e njeriut.
Studimi i publikuar në Gazetën Shëndetësore të Mesdheut Lindor paralajmëroi se lateksi mund të kërkojë kirurgji për të hequr pasi mund të pengojë organet vitale dhe rrugët e tretjes nëse nuk kalon përmes sistemit.

Loading...