Damiano pas femrave të BB, plas sherri dhe me Fjorentinën

0
240

Këto qenkan ditë sulmesh për Damianon e Big Brother 9, që siç duket kërkon më shumë vëmendje pas një periudhe kur kishte përfunduar në hije.

Pas përplasjes me Xheni Mhillajn dhe Xhensila Peren, shënjestra e radhës është Fiorentina. Nuk dihet pse të gjitha fjalët në postimet e ish-banoreve ‘ i djegin Damianos’, mos vallë po kërkon dhe ai vëmendjen e portaleve?

Pas postimit të një fotoje nga Fjorentina, ku ajo ka bërë publikë numrin e impresionove, në adresën së saj vjen reagimi i Damianos.

“Nxjerrin nëpër Insta Story se sa ’impression’ apo views ka profili i tyre. Nuk po i rruhet njerëzve që të ndjekin sa impression ke ti lale. Ke ndonjë projekt për njerëzit? Jo s’ke, ok ik ha bukë me domate, hidh ndonjë foto, merr ca like, fli gjumë edhe repeat këtë. Se po të nxjerr dhe unë këtë profilin tim i digjet llampa Instagramit. Vëmendje me zor i thonë kësaj nga dështimi!”.

Por Fjorentina nuk e ka lënë kurrësesi pa përgjigje.

Njerëzit e dështuar këtë punë kanë. Kontrollojnë profilin e idhullave që kanë. Kështu deh puna jote shoku me rroba doku. Nejse të falënderoj për vëmendjen që me jep, je i modh, respekte’ ka shkruar ajo.

Kujtojmë se pas daljes nga Big Brother kishte një afrimitet të papritur. Po tani çfarë të ketë ndodhur vallë.

Loading...