Çmendet Samanta Karavello, flet në telefon krejtësisht e zhveshur

0
112

Këngëtarja e njohur shqiptare ka surprizuar me publikimin e saj më të fundit. Samanta Karavella është shfaqur mjaft provokuese dhe sensuale.

“Hello”, shkruan Samanta krah fotos, teksa ka marrë pafund komplimenta nga fansat e saj.

Këngëtarja krejtësisht e zhveshur dhe e shtrirë në shtatin e saj. Deri më tani nuk e kishim parë kaq seksi, por edhe tejet provokuese, këngëtaren shqiptare.

Loading...