Chelsea po e transferon yllin ë Conte ka kohë që po e kërkon

0
62

Arturo Vidal po largohet nga Bayern Munchen në fund të këtij sezoni.

Mesfushori kilian e di se koha e tij ka përfunduar te skuadra gjerman, andaj po e kërkon një aventurë të re.

Antonio Conte e dëshiron ribashkimin me Vidalin, pasi q të dy ishin te Juventusi dhe ende kanë raporte të mira, transmeton ORAinfon.

Kështu, Conte kërkon që ta mbyll në janar transferimin e tij, në mënyrë që në verën e ardhshme t’i ketë të siguruara shërbimet e tij./ORAinfo/

Loading...

PËRGJIGJU