3 C
tirana
Sunday, February 25, 2018

Ngrihet alarmi: Ja çfarë i ndodh fëmijës tuaj nga një prekje...

Rezultati i një studimi të bërë në Britaninë e Madhe i ka shokuar të gjithë prindërit. Të dhënat e këtij studimi tregojnë se nëse...

Dieta e pabesueshme me limon, si të humbni 2 kg për...

Edhe pse jemi akoma larg nga stina e verës, duhet të nxitojmë në mënyrë që t’i rikthehemi sa më pare formës së duhur. Dembelizmi...

Pini çdo ditë të paktën një gotë ujë në mëngjes, ajo...

Çdo femër ëndërron të ketë një lëkurë të lëmuar dhe të pastër, e për këtë provojnë maska nga më të ndryshmet. Por, hiqni dorë...

KUJDES nga këto sapunë, kanë përmbajtje kancerogjene

Edhe pse sapunët antibaterialë shkatërrojnë një gamë të gjerë të baktereve, studimet e fundit kanë treguar se janë në gjendje të kontribuojnë në shfaqjen...
- Sponsored -
Loading...

LAJMET E FUNDIT

DUHEN LEXUAR