13 C
tirana
Wednesday, September 20, 2017

“Bëra seks me motrën e gruas, pas disa vitesh zbulova të vërtetën tronditëse”

Një ‘furtunë’ e madhe e pret një familje nëse dalin disa të vërteta të fshehura…Bëhet fjalë për një burrë 47 vjeç i cili vite...

Habit adoleshentja: Bëj seks me instruktorin e makinës, por…

Një adoleshente mori një dhuratë shumë të bukur për ditëlindjen e saj! Prindërit i dhuruan paratë për të bërë kursin e patentës por njëkohësisht ata...

Tiranë/ 18-vjeçari surprizon shoqen e klasës, gjesti i tij xhelozon vajzat e tjera

Djemtë në Tiranë dinë të jenë edhe romantikë. Kështu një djalë vetëm 18-vjeç ka lënë pa fjalë shoqen e tij të klasës në një...

Nga imcak në një “bishë” të vërtetë, Arturi tregon si ndryshoi për dy vite

Artur Grami është një 24 vjeçar që ka bërë një ndryshim rrënjësor në jetën e tij me trupin e tij. I riu ka ndryshuar...

Rrëfehet burri që humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare, arsyeja do t’ju shokojë

Një burrë i cili humbi virgjërinë në moshën 49-vjeçare ka rrëfyer momentin e parë kur ka bërë seks. Transgjinori Lee Carter më në fund kreu...

Kjo është mosha kur do ta përjetoni seksin më të mirë të jetës

Disa hulumtime nga platforma online e seksit “Happify” e kanë ngritur një çështje shumë të rëndësishme: Kur e përjetojnë njerëzit seksin më të mirë...

Si të ngrini dhe të forconi vithet me pajisjen e preferuar të gjysheve (Foto)

Ekziston një teknikë të cilën mund ta realizoni në shtëpi për të zmadhuar dhe dhënë formë rrumbullake të pasmeve tuaja në mënyrë natyrale. Bonus: zhduk...

Femra – mos u shqetësoni pse keni gjoksin e vogël, ju keni këto përfitime

Ndër vite meshkujt thuhet se kanë preferuar femrat me gjoks të madh, sepse i sillnin më shumë dëshirë seksuale. Ja disa arsye pse gjoksi i...

“Unë jam ajo që bëj seks me burrin tënd, por…”

Ora është 11.30 p.m dhe unë po i shkruaj të dashurit tënd. Ok, jo domosdoshmërisht TY, personit që po e lexon këtë, por dikujt...

Seks me lekë në Tiranë, si bëhet nami me vajzat e reja dhe sa...

E keni menduar ndonjëherë se sa lehtë mund të gjendet një vend apo një vajzë për të kryer marrëdhënie seksuale në Tiranë? Nëse jeni...
- Sponsored -
Loading...

LAJMET E FUNDIT

DUHEN LEXUAR