13 C
tirana
Wednesday, September 20, 2017

ISHP jep alarmin: Mos hani mish, është rikhyer antraksi

Katër shqiptarë janë infektuar nga antraksi, sëmundje që transmetohet nga kafshët tek njeriu, nëpërjmet konsumimit të mishit të tyre. Instituti i Shëndetit Publik ka dhënë...

Prokuroria: “Marvi Mihali u qëllua 8 herë me thikë, sherri kishte...

Studenti i Juridikut Marvi Mihali humbi jetën, pasi u qëllua me thikë në zemër pak para mesnatës së 1 gushtit 2017 në një rrugicë...

Skena e tmerrshme! Nëna fut djalin e saj në lavatriçe…arsyeja e...

Një nënë e re e cila fotografoi djalin e saj në makinë të rrobave dhe u filmua duke e hedhur atë në tokë sikur...

Rrëfimi rrënqethës i nënës së Marvit: ‘I thashë të kthehej në...

Rrëfimi rrënqethës i nënës së Marvit: ‘I thashë të kthehej në shtëpi se ishte vonë’ Mesditën e së mërkurës, rekordmeni i atletikës Pavllo Mihali dhe...

Video e tradhtisë/Flet psikologia e fëmijëve: Babai i tyre më kërcënoi...

Videoskandali i publikuar pak ditë më parë në emisionin “Me zemër të hapur” ku një nënë ishte filmuar duke kryer marrëdhënie me të dashurin...

22-vjeçari i vrarë për një karikues, djali i vetëm i legjendës...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur së fundmi Tiranën pasi 22-vjeçari Marvi Mihali u ekzekutua mbrëmjen e së hënës pas një sherri që nisi...

U kap me dashnorin në shtëpinë e tij, ‘shpërthen’ burri: E...

Jetonte prej katër vitesh ilegalisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa familja e tij e filmoi nusen në shtrat me një tjetër. Lule Nacaj...

TIRANË/ E vranë për një karikues telefoni, kush është 22-vjeçari Marvi...

Majtas me syze, viktima Marvi Mehilli; djathtas autori i krimit Eugen Bitraj Vetëm 22-vjeç, por katër të rinj nga Tirana nuk e kursyen Marvi Mëhillin,...

‘Balena Blu’, 2 adoleshente të tjera shqiptare në rrezik, zbulohen shenjat...

‘Balena Blu’ loja e rrezikshme e cila ëshët krijuar fillimisht në Rusi ku mendohet se për shkak të saj rreth 140 fëmijë kanë vrarë...

FOTOT/ Kush janë dy administratorët e “Balenës Blu”, akuzohen për 157...

Quhet ndryshe loja e vetëvrasjes, pasi pas një serie sfidash torturuese dhe një presioni të madh psikologjik, përfundon me vetëvrasjen. “Balena Blu” është shndërruar...
- Sponsored -
Loading...

LAJMET E FUNDIT

DUHEN LEXUAR