16 C
tirana
Thursday, February 22, 2018

Shokon transgjinori nga Vlora: Si më kapi mami duke bërë seks...

Endra , transgjinori nga Vlora, që ka mbërritur në studion e “Zonë e Lirë” për të kërkuar ndihmë financiare që të kthehet në femër...

Burri i vret macen, gruaja hakmerret duke bërë seks me …

Problemet në çift janë nga më të ndryshmet, dhe për rrjedhojë edhe zgjidhjet janë po ashtu të ndryshme. Ka debate, përlasje, por kur mes...

Durrës/ ‘U martova me gruan e gabuar, ajo më rreh sa...

Në prill të këtij viti gjykata vendosi që Fatmir Murrizi të banojë në një nga dhomat e banesës sociale në Durrës. Por vendimi ka...

“Më fejuan me djalin që puthesha në hyrje të pallatit, por...

“Të tjerë duam, të tjerë na duan dhe të tjerë marrim!”. E tillë është edhe historia e një vajze të re nga Shkodra, e...

Studentja në Tiranë “ndez” burrat, gratë e pallatit xhelozojnë keqazi

Një studente e cila prej një jave ka marrë një banesë në një pallat në “Don Bosko”, ka shqetësuar gratë e pallateve përreth. Sipas gazetares...

Trondit e reja nga Shqipëria: Burri mu lut të kthehesha, por...

Një trekëndesh dashurie ka bërë që një grua nga Lezha të pendohet për vendimet e marra. Ajo ka rrëfyer në historinë e saj për “ShkodraNeës”...

“E putha dhe ma ktheu plot pasion, në krevat…” Shqiptari lidhet...

Një djalë nga Torovica rrëfen se ka një lidhje intime me ish-të fejuarën e vëllait, për të cilën thotë se ka rënë në dashuri,...

Lezhiania kap mat dashurinë e jetës: Po bënte seks me një...

Një vajzë e re 15 vjeçare nga qyteti i Lezhës ka shkruar në “ShkodraNews”, historinë e dashurisë me shokun e klasës, por me të...

Hetimet për Enertilën marrin kthesë të papritur: Dyshohet se drejtori po...

Historia më e komentuar ditët e fundit, po merr tjetër kthesë. Policia ka hedhur dyshimet se drejtori i postes, Barush Ahmeti pas denoncimit për...

Vajza nga Bushati rrëfen historinë e saj: Bëra seks me një...

Një lidhje jashtëmartësore sjell pasoja që nuk prekin vetëm dy personat e përfshirë në të. Historia e një vajze të re me një burrë...
- Sponsored -
Loading...

LAJMET E FUNDIT

DUHEN LEXUAR