3 C
tirana
Sunday, February 25, 2018

Michael Jackson është gjallë, këto FOTO po çmendin rrjetin

Michael Jackson ka disa vite që nuk është më midis nesh, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të...

FOTO/ Arrestimi i dytë brenda ditës në ‘2XL’, aktori Julian Deda...

Pas Albano Bogdos, një tjetër aktor ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës gjatë ditës së sotme. Këtë herë forcat e rendit kanë arrestuar...

FOTO/ Kjo bukuroshe e ‘fitoi’ ndeshjen e bamirësisë… me gjoksin e...

Katie Price ka shkëlqyer me prezencën e saj, gjatë një ndeshje bamirësie të organizuar në Liverpool. Ndeshja e bamirësisë organizohet edhe në nderim të kujtimit...

Si mashtrojnë femrat me FOTOT… Realiteti kundrejt ‘Instagram’-it

Shumë femra duhet të jenë të vetëdijshme se jo të gjitha fotot e vajzave me bikini në “Instagram” janë reale, ndërsa shumë prej tyre...

15-vjeçarja shtatzënë me fëmijën e dytë, 13-muaj pasi lindi fëmijën e...

Një nënë 15-vjeçare, e cila lindi fëmijën e saj të parë në moshën 14-vjeçare, tani është duke pritur fëmijën e saj të dytë. Mollie Syrigos,...

FOTO/ Njihuni me dy djemtë e Valbona Selimllarit

Ish missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari është treguar gjithmonë rezervuar sa i përket ekspozimit të fëmijëve të saj para kamerave. Ndonëse vajzën e vetme...

Harrojeni Kim Kardashianin, modelja ruse do të ju “çmend” (FOTO)

Të gjithë jemi fokusuar në format trupore të Kim Kardashianit. Por kjo modele i kalon të gjithëve me format e saj perfekte, shkruan arbresh.info. Anastasia Kvitko...

Flokëkuqja nga Elbasani, heq mbathjet dhe del nudo në qytet.

Ajo ishte një vajzë me tipare të errëta mesdhetare që reflektonte pafajësi. U lind dhe u rrit në Elbasan deri në gjimnaz, por pas...

Kjo është biondja seksi që po thyen rrjetin me gjoks e...

Amy Lee Summers është njëra ndër biondet më seksi që keni parë. Modelja superseksi njihet për linjat e saj bombastike. Njëkohësisht ajo është shumë popullore në...

Këto janë dy selfie’t më seksi që keni parë këtë fundjavë...

Lindsey Pelas di si të duket seksi në fotografi – edhe kur ato i bën vetë. Bukuroshja amerikane ka realizuar dy ‘selfie’ të reja, të...
- Sponsored -
Loading...

LAJMET E FUNDIT

DUHEN LEXUAR