Bëri një super arratisje, ky është adoleshenti ninxha që “ia futi” policëve të Komisariatit të Shkodrës

0
84

Mikel Doçi është adoleshenti i cili mundi t’i ikte policëve të Shkodrës gjatë kohës që ata po ndërronin turnet.
Për arratisjen e tij u shkarkuan 5 oficerë policie dhe shefi i rendit.

Nuk janë ende të qarta skenat e arratisjes pasi burime thonë se është pothuajse e pamundur të arratisesh që aty.

Doçi u ndalua pasi kishte qëlluar me armë gjatë një konflikti në Shkodër dhe ishte dërguar në Komisariat për t’u marrë në pyetje

Policët e pezulluar do qëndrojnë në atë masë sigurie deri në zbardhje të ngjarjes.

Loading...