Armatoset Eni bukuroshja, kujdes burra (Foto)

0
181

Këngëtarja dhe bukuroshja shqiptare Eni Koçi ka dëshirë që të jetë edhe gengstere
Ajo në një foto që e ka postuar në rrjetin social shihet me revole.

Nuk dihet se kujt ja ka drejtuar ajo revolën por duket se është rrezik që ta ngucni Enin.

Megjithatë, Eni bukuroshes nuk duket se i ka hije arma. Më bukur duket në bikine.

Loading...