Aksidentohet Stresi, ja detajet e ngjarjes që u mbajtën sekret

0
44

Një nga reperët më të njohur në Shqipëri ka pësuar aksident automobilistik.

Bëhet fjalë për reperin e njohur Stresi. Burime tregojnë se Stresi është aksidentuar pak para mesnatës në Tiranë.

Ai është aksidentuar me një motor në zonën e njohur si ‘Komuna e Parisit’ rreth orës 23:30. Sipas burimeve për Express, mësohet se ai ka marrë lëndime të lehta dhe gjendet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë pranë policisë nuk është regjistruar asnjë aksident që lidhet me emrin e këngëtarit.

Me siguri Stresi është larguar menjëherë pas ndodhisë nga vendngjarja.

Loading...